Medžioklinis peilis No 355 „Viking“

Overall length: 260 mm
Blade length: 135 mm
Blade width: 29 mm
Blade thickness: 4  mm
Handle: 127 mm
Blade material: Damascus Stainless steel (K110+95X18)
Blade hardness: 62 HRC
Handle material: Walrus tusk, Ironwood, Scrimshaw Mantas C.
Boilster: Titanium
Sheath: Leather

PARDUOTAS

Visiems Mūsų medžiokliniams peiliams suteikiama garantija. Peiliai atitinka aukščiausios kokybės standartus yra rankų darbo ir turi sertifikatus, kurie pažymi autentiškumą ir garantuoją aukščiausią kokybę.

 

Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti puikių ir kokybiškų medžioklinių peilių.

Visi mūsų peiliai yra rankų darbo, iš aukščiausios kokybės medžiagų ir kiekvienas visiškai unikalus. Kiekvienam medžiokliniui peiliui, jį gamindami, skiriame daug dėmesio, net mažiausioms detalėms, ilgaamžiškumui, patogiam naudojimui, funkcionalumui. „Dovana medžiotojui“ peiliai puikiai tinka tiek medžiotojams, žvejams, stovyklautojams, skautams ar tiesiog kaip suvenyras tiek vyrams tiek moterims. Peiliams suteikiame garantiją, autentiškumo sertifikatą. Medžioklinius peilius galite dovanoti įvairiomis progomis: gimtadieniui, metinėms, jubiliejams, kaip verslo dovanas. Taip pat jie lengvai prižiūrimi ir atsparūs net rimtam, profesionaliam naudojimui. O rankų darbo medžiokliniai peiliai yra vertinama ir net perduodama dovana iš kartos į kartą.

Visi Medžiokliniai peiliai parduodami su dėklu ir įpakuoti gražioje dovanų dėžutėje.

Įsigykite jau dabar Jūsų svajonių medžioklinį peili. Gal tai šis peilis? Norėdami nusipirkti šį Medžioklinį peilį, užpildykite formą žemiau, arba susisiekite pateiktais kontaktais:

RANKŲ DARBO MEDŽIOKLINIAI PEILIAI: DOVANA MEDŽIOTOJUI
dovanamedziotojui@gmail.com
tel.: +370 651 50537
FACEBOOK: Dovanamedziotojui.lt

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Telefonas

Jūsų žinutė / klausimas